Oliver Ait on töötanud Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis Aasia nõunikuna ning juhtinud Araabia riikidesse investeerivat fondi. Hetkel töötab Oliver Eesti Välispoliitika instituudis Aasia riikide uurijana.
Anneli Alekand on õigusteadlane, kes on täiendanud ennast Aasia kultuuriloo alal. Peamiselt huvipakkuvateks piirkondadeks on India ja Kagu-Aasia.
Alari Allik keskendub oma teadustöös omaeluloolisusele keskaegses Jaapani kirjanduses ning käsitleb filosoofia ja religiooni mõju kirjanike enesemääratlusele. Alari Allik tegeleb ka klassikalise jaapani kirjanduse tõlkimisega.
Eiki on Tartu Ülikooli rahvusvaheliste suhete professor. Ida-Aasia regioonis paeluvad teda kõige enam mandri-Hiina ja Taiwani suhted.
Karin on rahvusvaheliselt tunnustatud poliitgeograaf. Tema teadustöö võtmesõnadeks on piirid ja piirialad, geopoliitika, võim, vähemusrahvused, identiteedipoliitika, territoriaalsus. Regionaalselt on fookuses Kagu-Aasia.
Wolfgang on Tallinna Tehnikaülikooli professor ja Riigiteaduste õppeooli juhataja. Tema peamiseks huvivaldkonnaks on avalik haldus ja regionaalseks huviks on ASEAN-i maad ja Hiina.
Pawan on Tallinna Tehnikaülikooli õppejõud, õpetades intellektuaalse omandi õiguskaitset. Lisaks on ta tegelnud õigusalase praksisega üheksa aastat Bombay Kõrgemas kohtus ja on registreeritud patendivolinik Indias.
Peeter Espak on Tartu Ülikooli võrdleva usundiloo vanemteadur ja Eesti Akadeemilise Orientaalseltsi asepresident. Tema peamised uurimisvaldkonnad on: Lähis-Ida usundilugu, mütoloogia ja ajalugu; võrdlev usundilugu jt.