line line line

Ümarlaud Kesk-Aasia teemadel EL eriesindaja hr Peter Burianiga KTKs

Kaubandus-Tööstuskoda koostöös Välisministeeriumiga korraldab 4. aprillil ettevõtjate ümarlaua Euroopa Liidu eriesindajaga Kesk-Aasias (Tadžikistan, Türkmenistan, Kõrgõzstan, Usbekistan, Kasahstan) hr Peter Burianiga.

Tegemist on ELi kõige kõrgema esindajaga, kes tegutseb kõigis Kesk-Aasia riikides ning vastutab ELi Kesk-Aasia strateegia elluviimise eest. Eestisse tuleb ta tutvuma sellega, mida Eesti on Kesk-Aasia regioonis teinud ja mida tulevikus kavatseme teha, lisaks on tal kindel soov tuvastada need valdkonnad, kus oleks ühine tegevus võimalik, näiteks, kus Eesti kogemusi saaks ära kasutada.

Üks valdkondi, kus EL on regioonis aktiivselt panustanud ja projekte teinud, on ettevõtluskeskkonna arendamine ja SMEde toetamine. See valdkond on plaanide järgi ka edaspidi ELi üks prioriteete. Eestis on hulk ettevõtjaid, kellel on Kesk-Aasias palju kogemusi või kes kaaluvad koostöö alustamist, mistõttu on hr. Burianiga kohtumine kindlasti väga hea võimalus jagada infot selle kohta, mida Eesti ettevõtted on Kesk-Aasias teinud ning mis edaspidi plaanis on ning samas saada asjakohast infot Kesk-Aasia riikide arengute kohta.

Aeg: 4. aprill kell 16.00
Koht: Eesti Kaubandus-Tööstuskojas (Toom-Kooli 17, Tallinn)

Registreerumine KTK kodulehel.

Lisainfo:
Liisi Kirschenberg
liisi@koda.ee
+372 604 0093