line line line

GLEN Eesti 2016. aasta konkurss

GLEN Eesti projekt on välja kuulutanud 2016. aasta konkursi vabatahtlike leidmiseks. Muuhulgas on võimalik kandideerida Nepali ja India projektidesse. Avaldusi saab esitada kuni 29. jaanuarini kell 17.00. Loe täpsemalt projekti kodulehelt: http://www.terveilm.ee/leht/glen/konkurss-2016/ 

GLEN ehk Global Education Network of Young Europeans on Euroopa kodanikuühenduste ja noorte vabatahtlike võrgustik, mis tegeleb maailmahariduse edendamisega. Ühise tegevuse eesmärk on tõsta eurooplaste teadlikkust arengumaade probleemidest ning toetada noorte aktiivset osalemist solidaarse maailmavaate edendamisel. GLEN projekti raames lähetatakse noored vabatahtlikud arengumaadesse, kus nad teevad kohalike organisatsioonide eestvedamisel rahvusvahelistes tandemites projektipõhist tööd. Kodumaale naastes osalevad GLEN vabatahtlikud erinevates teavitusprojektides ja -kampaaniates.

GLEN projekt alustas tegevust 2003. aastal ning on selle aja jooksul saatnud vabatahtlikuna laia maailma aastas enam kui 500 Euroopast pärit noort, kellele on osaks saanud ainulaadne kogemus tööst mõnes Aafrika või Aasia riigis. GLEN Eesti projekt saadab igal aastal laia maailma 5 vabatahtlikku. Alates 2004. aastast on 33 Eesti vabatahtlikku osalenud arenguprojektides Ghanas, Gruusias, Indias, Kambodžas, Kamerunis, Tais, Keenias, Lõuna-Aafrika Vabariigis, Malawis, Sambias, Tansaanias, Ugandas ja Etioopias.

VM_arengukoostoo_est