line line line

Sügisest alustab KTK-s Ekspordi Akadeemia

2015. aasta sügisel käivitub Kaubanduskoja Ekspordi Akadeemia programm, mis võtab sihikule erinevad maailmajaod ja vähetuntud eksporditurgude tutvustamise. Ekspordi Akadeemia on jagatud sügis- (august-detsember), talve- (jaanuar-märts) ja kevadperioodiks (aprill-juuni) ning igal perioodil on kindel fookus, mille raames toimuvad erinevad sündmused (hommikukohv suursaadikuga, ettevõtete külastused, seminarid, kontaktkohtumised, ekspordiklubi ning foorum). Erinevad formaadid ja nende kestvus võimaldavad edastada infot mitme vaatenurga alt,luua vaba õhustik kuulajate ja esinejate vahel ning kaasata eksperte, kellel on hindamatud teadmised sihtriigi kohta.

Sügisperioodi fookuses on Lõuna- ja Kagu- Aasia riigid (India, Indoneesia, Kamboža, Malaisia, Myanmar, Nepaal, Singapur, Tai, Vietnam). Osaleja saab põhjaliku ülevaate sihtriigi ettevõtlus- ja majanduskeskkonnast ning ärikultuurist ja praktilisi näpunäiteid kohaliku turu kohta. Kohal on ka ettevõtjad, kes oma kogemusi jagavad ja küsimustele vastavad.

Ekspordi Akadeemiast on oodatud osa võtma nii suur-, väike- kui ka keskmise suurusega ettevõtjad, kes juba tegutsevad välisturgudel, otsivad endale uusi turge või alles plaanivad ekspordiga alustada.

Järgmine üritus toimub juba 23.09 ja fookuses on Tai Kuningriik.

LISAINFO
Egeth Küppar
Rahvusvaheliste suhete assistent
Egeth.Kyppar@koda.ee
604 0080

KODA_CVI.indd